Vítejte!

ČISTÉ LINIE. ELEGANCE. SÍLA JEDNODUCHOSTI. TO JE SYSTÉM SKRYTÝCH ZÁRUBNÍ XINNIX, JENŽ NABÍZÍ ZCELA NOVÉ VARIANTY ŘEŠENÍ DOMÁCNOSTÍ I KANCELÁŘÍ.

Se skrytými zárubněmi se dveře stávají součástí stěny, kde vytváří hladkou, jednolitou plochu. Na první pohled je ani nezaznamenáte, odhaluje je pouze tenká obvodová linie. Skryté zárubně XINNIX získávají stále na větší oblibě nejen díky kvalitnímu technickému zpracování, ale právě i díky možnostem zakomponovat dveře do širokého spektra povrchových úprav stěny. Můžete se rozhodnout, chcete-li dveře potlačit, nebo je naopak vyzdvihnout a učinit z nich ozdobu místnosti. Svým zpracováním podtrhávají minimalistickou tvář interiéru, a proto jsou aktuálně středem zájmů mezi architekty a bytovými designery.


ZOBRAZIT

JSME TU PRO VÁS

"Pomáhám klientům splnit představy o úspěšných realizacích. K mým klientům patří především výrobci dveří, velké stavební firmy, truhláři, architekti a skupiny, o které se aktivně starám. Nabízím odbornou konzultaci. Vždy se snažím najít nejlepší řešení pro daný projekt. Společně s architekty vytváříme kreativní realizace, které můžete vidět po celé České republice."

JAN FLAIŠMAN
 

Spolupracuji s klienty a společnostmi na Slovensku, které pravidelně navštěvuji a řeším s nimi jejich realizace. Ke svým klientům přistupuji vždy individuálně. Zároveň přednáším mladým architektům, kterým nabízím zcela nová řešení. Mým cílem je rozšířit povědomí o systému XINNIX na území Slovenské republiky.

Bc.Slavomír Tutko 

„Kvalitní a nadčasové řešení dodá Vašemu interiéru dlouholetou osobitost.

Karel Sedláček 

PROČ SI NÁS VYBRAT

Největší dodavatel kování v české a slovenské republice, více jak 20 let s vámi. ZÁZEMÍ DOMÁCÍ SPOLEČNOSTI.
MÁTE DOTAZY? NÁŠ KVALIFIKOVANÝ A PROŠKOLENÝ PERSONÁL VÁM RÁD ZODPOVÍ VAŠE DOTAZY... JSME TU VŽDY PRO VÁS. 7:00-16:00, +420 377 328 012
SPOLUPRACUJEME SE ZNÁMÝMI DESIGNÉRY, MEZI NĚŽ PATŘÍ ADRIAN WRIGHT, BRIAN SIRONY.. VYTVÁŘÍME TAK INOVACE, KTERÉ PŘINÁŠÍME NA ČESKÝ A SLOVENSKÝ TRH
ŠPIČKOVÁ KVALITA SPLŇUJÍCÍ VŠECHNY POŽADAVKY SPOKOJENÉHO KLIENTA. PODROBNĚ PRO VÁS ZKOUŠÍME KAŽDý NOVÝ PRODUKT.
KLADEME VELKÝ DŮRAZ NA SPRÁVNOU FUNKCI NAŠICH PRODuKTŮ, garantujeme tak ZÁKAZNÍKŮM DLOUHOLETOU ZÁRUKU
OKAMŽITÁ EXPEDICE, ZBOŽÍ JE U VÁS DO 24HODIN OD PŘIJETÍ OBJEDNÁVKY

NÁŠ TÝM

JAN FLAIŠMAN

obchodní manažer
čechy a morava

BC. SLAVOMÍR TUTKO

OBCHODNÍ MANAŽER
SLOVENSKO

KAREL SEDLÁČEK

Vedoucí oBCHODU A MaRKeTINGU

František Blumentritt

Vedoucí Expedice a skladu, reklamace

Michal Pálmai

Vaše objednávky

TWIN TEAM